• Ново
Маица со големина на Terra & Sky Plus V-вратот

Маица со големина на Terra & Sky Plus V-вратот

Buyers rating:
DEN 479.84

Износ

Мекото чувство и ласкава силуета на оваа измиена маица од Babydoll од Terra & Sky ќе ве натера да изгледате без напор шик. Пар со вашите омилени дното и имате облека подготвена за викенд во еден момент. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Опуштено вклопување. V-neckline. Бејдидол полите. 50% памук/50% модал. Машина за перење. Увезени. Плус големина маица за babydoll за жени од Terra & Sky.

Декларирани својства

Најдобри предлози