• Ново
Време и време на женски каубојски чизми

Време и време на женски каубојски чизми

Buyers rating:
DEN 975.84

Износ

Сигурно да станете незаменлив дел од вашата колекција на чевли, чизмите за каубојски време и TRU ставаат стилски спин на која било облека. Спарете ги со сè, од слаби фармерки до здолништа за непобедливо изглед на колкот. Исклучиво на. Материјал : вештачки горен; Рачно изработен ѓон. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Обем на висина на потпетиците : 14 ". Затворање : Повлечете со внатрешни патенти и странични подигања. Удобни карактеристики : перничиња, мемориска пена.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Keet премиум пена скали кафеава голема
  • Ново
Мислење на купувачите:

Keet премиум пена скали кафеава голема

Рампата од пена им дава на малите кучиња и мачки нежно засилување за да се искачат на каучи и кревети, и е

DEN 2.67
Каловеј Милс еј, виски за виски, 36 72
  • Ново
Мислење на купувачите:

Каловеј Милс еј, виски за виски, 36 72

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

DEN 3.33
Ролна хартија Tatco
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ролна хартија Tatco

Ролна хартија за банкет е совршен за големи настани Исечете до должина колку што е потребно за да одгова

DEN 415.84