• Ново
Мајчинство плус-големина со целосен панел со 5 џебни фармерки

Мајчинство плус-големина со целосен панел со 5 џебни фармерки

Buyers rating:
DEN 639.84

Износ

Имајте релаксирачки ден со овие мајчинство на планетата мајчинство плус-големина фармерки со 5 џебни подигања. Тие се одликуваат со памучна ткаенина и панел Спандкс, наменети да обезбедат удобност додека расте стомакот. Тие, исто така, се карактеризираат со класични елементи на Jeanан како 5 џебни стилови и силуета за подигање, овој пар ќе ви биде омилен во текот на вашата бременост. Пар со удобни сандали или патики и симпатичен врв за обичен изглед или облечете го со клинови или потпетици и блејзер за социјален настан. Достапно во разновидни бои. Планета мајчинство мајчинство плус-големина фармерки со целосен панел со 5 џебни подигања : 58% рами, 20% памук, 20% полиестер, 2% спандекс. Машинско миење ладно. Мајчинство на планетата. Фармерки за подигање. Целосен панел. 5 џебови. Повлечете го стилот. Породилно. Достапно во разновидни бои.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Перл пушан од предиво од Глиц Мохаир
  • Ново
Мислење на купувачите:

Перл пушан од предиво од Глиц Мохаир

Глиц Мохаир, Перлпушан од Перл Марија МаксимГлиц Мохаир предиво Ова предиво со мала тежина е омилено! Со

DEN 3.00
САД, АД миленичиња носач, мал, бел
  • Ново
Мислење на купувачите:

САД, АД миленичиња носач, мал, бел

Овој носач на миленичиња е совршено решение за транспорт на мали животни Носачот вклучува рачка, четири

DEN 2.67