• Ново
Женска хенли врат породилна туника

Женска хенли врат породилна туника

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Совршено за секоја гардероба, јаката Хенли на оваа обична породилна туника од 24/7 комфорна облека е нагласена со три копчиња за автентично чувство. Изработена со строга плетена мешавина, оваа лесна и лабава фитинг туника има воздушна конструкција за удобност со непобитен стил. Ласкајќи на која било фигура со ракавите на лактот, овој врв може да се облече нагоре или надолу за најразлична шема на погледи : цврста боја. Начин на живот : Обично породилно. Материјали : 92-процент поли, 8-процентен спандекс. Грижа : Машината за перење.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Кафе од лешник на Ентенман, 3. мл
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кафе од лешник на Ентенман, 3. мл

Повеќе од 100 години, името на Ентенман се залагаше за најдобриот квалитет кај печивата Истата обврска се

DEN 151.20