• Ново
Сина жаба патека n чувар заштитна GPS јака за кучиња за следење, розово злато, големо

Сина жаба патека n чувар заштитна GPS јака за кучиња за следење, розово злато, големо

Buyers rating:
DEN 559.84

Износ

Патеката N заштитни јаки од кучиња ќе го чуваат вашето куче безбедно. Избегнувајте губење на ознаки и вашето домашно милениче со нашата безбедно интегрирана, не'рѓосувачки челик 411 ознака за идентификација на ПЕТ. Кога вашето куче ќе го пронајде добар Самарјанин, тие ќе ја внесат нашата веб -страница 411 на нивниот телефон или компјутер, ќе го внесат доделениот уникатен, т.е. # од јаката за кучиња и ќе известите за GPS локацијата на вашето куче веднаш преку нашиот комерцијален софтвер за профил на ПЕТ дизајниран во бесплатната веб -страница 411. Чувајте го вашето куче безбедно со безбедна вградена ознака за ID на кучиња што ги одржува вас и вашето куче поврзани со нашата заедница за наоѓање миленичиња. Вградена врежана ознака за миленичиња, бесплатен пристап до 411 веб -страница, груб најлон материјал, дизајн на рефлекторот за темнината.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Денот на Ферис Булер надвор
  • Ново
Мислење на купувачите:

Денот на Ферис Булер надвор

Однесете го денот со кошула од нашиот избор на слободен ден на Ферис Булер Овој класик на Johnон Хјуз за мо

DEN 319.84