• Ново
6 w 10 d 18 h carmel oure pawn corbel w backplate, douglas fir

6 w 10 d 18 h carmel oure pawn corbel w backplate, douglas fir

Buyers rating:
DEN 878.24

Износ

Нашата рустикална колекција е инстант класика. Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните технологии за изградба на производи од дрво „Дневник и дрва“ што биле во архитектура со векови. Бидејќи нашите производи не се сушат печки, секоја ставка во нашата рустикална колекција е 100% уникатна и ќе ги содржи природните варијации што ги нуди дрвото. Вашата дрвена заграда, Корбел, рафтер опашка, ќе содржи уникатни бои, зрна, текстури, јазли, Сапвуд се издвојува од домовите за сечење колачиња; Користете го семејството на производи за рустикална колекција. 6 "W x 10" D x 18 "H Carmel Rough Sawn Corbel w/backpate, Douglas Fir.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Машки стрии слаби фармерки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Машки стрии слаби фармерки

Носете ја марката што трае Со над 75 години искуство со врвна облека за квалитет, Изод е бренд на избор за

DEN 1.67
Mousepad на игри со мини-големина на Taito
  • Ново
Мислење на купувачите:

Mousepad на игри со мини-големина на Taito

Со мансарди за крпа, честопати треба да жртвувате или брзина или контрола Не со Таито Taito може да се пофа�

DEN 2.33