• Ново
Sportsswear Scalloped Bown 3 Активни шорцеви со џеб

Sportsswear Scalloped Bown 3 Активни шорцеви со џеб

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Немој да се скратиш на облека за вежбање. Со лесна завршница и максимална покриеност, овие активни шорцеви од S2 спортска облека ве одржуваат удобни за време на вежби и вежби со својата ткаенина и панел за дишење. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. приближно. In Seam : 3 ”. Висок низок дизајн; Затегната трим. Повлечен стил. Еластична половината. Панел за мрежи. Две џебови. Влага за губење. 90% полиестер/10% спандекс. Машина за перење. Увезени. Активни шорцеви за вежбање на жени од спортска облека S2.

Декларирани својства

Најдобри предлози

ERP® MAFER MAKER AUGER за GE® WR17X11705
  • Ново
Мислење на купувачите:

ERP® MAFER MAKER AUGER за GE® WR17X11705

Овој производител на мраз Auger за GE (R) WR17 X11705 нуди повеќе придобивки и карактеристики во однос на другите �

DEN 1.00
Аммотна 5,5 алуминиум за зација.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Аммотна 5,5 алуминиум за зација.

Ammotenna 50cfb 5,5 "алуминиум за заред ; Нелетална реплика; вклучува повеќе адаптери за да одговараат на различн

DEN 239.84