• Ново
Уметнички ткајачи Флоријан Медалјон модерен подрачје, зелена, 5 '7' '

Уметнички ткајачи Флоријан Медалјон модерен подрачје, зелена, 5 '7' '

Buyers rating:
DEN 1192.96

Износ

Симплистичките, но привлечни килими од Флоријанската колекција без напор служат како примерна претстава на современиот декор. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. 100% полипропилен. Машина ткаена во Турција. Низок куп. Дебелина : 0,157 ". Разновидност на големина и бои на располагање. Совршени за секое поставување на отворено : покрај базенот, покриен двор, задниот двор или палубата . Оваа колекција на килими на отворено се создава со елементи на отворено во умот. Ако се извалка, едноставно исплакнете со Градинарско црево!. Функционалниот куп нема да ги попречува влезовите и може да биде совршено поставен под сет на внатрешен двор. Препорачана е подлогата за килим на отворено.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Дистрибутер капа Baldwin PT66-HD
  • Ново
Мислење на купувачите:

Дистрибутер капа Baldwin PT66-HD

Baldwin Filters, бренд на Parker Engine Mobile Atermarket Division (EMAM), е глобален снабдувач на производи и услуги за филтрација...

DEN 1225.60
опопси бебе сино слон wallид мурал
  • Ново
Мислење на купувачите:

опопси бебе сино слон wallид мурал

Бебе сино слон wallид uralид од Опопси Бебе слонови во нијанси на сина и сива боја, некои со слатко шарени уш�

DEN 1343.84