• Ново
Слатка домашна колекција тексас кревет во торба утешител сет со чаршафи, близнаци-XL

Слатка домашна колекција тексас кревет во торба утешител сет со чаршафи, близнаци-XL

Buyers rating:
DEN 1039.84

Износ

Луксуз со 5 парчиња кревет-во-торба надолу алтернативна утешител и лист сет за слатка домашна колекција? 100% полиестерски микрофибер и надолу алтернативен утешен и сет на листови. Со сетот ќе добиете 100% полиестерски микрофибер и надолу алтернативен утешител и прекрасен сет на листови што ќе ви го облече креветот без да ја скршите банката. Во ултра меки микрофибер материјали и прекрасни смели бои, овој сет ќе се осигура дека вашата соба е модерно украсена и подготвена да се покаже! Карактеристики : Утешител : Луксузна гуска надолу по алтернативната удобност за целата година. Дизајн на шиење на кутии. 100% хипо-алергичен. 100% полиестерско влакно. Врвен утешител на врвен квалитет. Лесна додека обезбедува балансирана топлина. Бои : аква, црна, бургундска, чоколада, крем, сива, морнарица, бела, тексас, модар патлиџан, слонова коска, бледо розова, мудрец, сребро, чаша, таупе. Сет на листови : 100% луксузни предива од микрофибер. Длабоки џебови дизајнирани да одговараат на душеци до 16 "длабоки. Сосема нов, фабрички запечатен пакет. Премиум квалитет. Листови без брчки. Целосниот, кралицата, кралот вклучува : 1 вграден лист, 1 рамен лист, 2 перници. : Вклучи : 1 вграден лист, 1 рамен лист, 1 перница. Големини : близнак : утешен : 68 "x 88". Опремени лист : 39 "x 75". Рамен лист : 66 "x 96". Перница кутија : 20 "x x x 30 ". Twin XL : Comforter : 68" x 88 ". Вметнат лист : 39" x 80 ". Рамен лист : 66" x 102 ". Перница кутија : 20" x 30 ". Комплетен : утешен : 78" x x 88 ". Опремени лист : 54" x 75 ". Рамен лист : 81" x 96 ". Перница кутија : 20" x 30 ". Кралица : Удобник : 88" x 88 ". Опремени лист : 60" x 80 ". Рамен лист : 92 "x 102. Перница кутија : 20" x 30 ". Крал : Утешител : 102 "x 88". Вметнат лист : 78 "x 80". Рамен лист : 102 "x 105". Случај за перница : 20 "x 30". Упатства за нега : Машински миење на нежен циклус со ладна вода. Сонцето суво или ниско суво суво. Перење многу години.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Колман Камо Младинско воздушно лет
  • Ново
Мислење на купувачите:

Колман Камо Младинско воздушно лет

Заоблен пластичен кревет за мачки и мали кучиња, со специјални парчиња за да се овозможи премин на возду

DEN 0.67
Cricut® Sportfle Iron-On, Midnight Blue
  • Ново
Мислење на купувачите:

Cricut® Sportfle Iron-On, Midnight Blue

Outlasts 50+ мие!* Направено специјално за полиестер и најлон активна облека, овој флексибилен, истегнат мате�

DEN 6239.84
Прв чин откритие тигар гитара
  • Ново
Мислење на купувачите:

Прв чин откритие тигар гитара

Оваа почетна гитара е дизајнирана и големина особено за млади играчи Одликувајќи се со одличен тон, удо�

DEN 3.33