• Ново
Фармерки со Софија од Софија Вергара, драпена предна јакна со кожни ракави на ФАУ

Фармерки со Софија од Софија Вергара, драпена предна јакна со кожни ракави на ФАУ

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Предната јакна од влечење од фармерките на Софија има трендовски кожни ракави. Тоа е ултра-луксузен начин да ја трансформирате вашата гардероба со ладно време од удобно до ладење. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : la chaqueta con frente drapeado de sofia фармерки se presenta con modernas mangas de piel sintética. Es una manera ultra lujosa de transformar tu gardarropa de clima frío de cómodo a sensacional. Ексклузивен en. Материјал : 100% полиестер/100% полиестер. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5'9 "и носи големина S/la Modelo Mide 5'9" Y Viste Una Talla Pequeña "S". Fit : Modern/Talle Moderno. Тежина : Лесна/Лигеро. Должина : 25-1/4 ”долга/25-1/4” де Ларго. Јака : широка, драпена јака/cuello Ancho y Drapeado. Затворање : Отворен фронт/Френте Абиерто. Ракави : Долги ракави/Манга Ларга. Ockебови : 2 џебови на странични споеви/2 Болсилос en лас-латерали на латерали. Карактеристики : Зачудувачки кожни ракави/мангас де еспектакуларна пил синттица. Openенска отворена предна мешана медиумска јакна од фармерките Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Декларирани својства

Најдобри предлози

САД, АД миленичиња носач, мал, бел
  • Ново
Мислење на купувачите:

САД, АД миленичиња носач, мал, бел

Овој носач на миленичиња е совршено решение за транспорт на мали животни Носачот вклучува рачка, четири

DEN 2.67
Fairte Super Sparring Headguard Xlarge White
  • Ново
Мислење на купувачите:

Fairte Super Sparring Headguard Xlarge White

Ова е следната еволуција на нивната најпопуларна глава Тој нуди голема рамнотежа помеѓу покриеноста, в�

DEN 1.00
Перл пушан од предиво од Глиц Мохаир
  • Ново
Мислење на купувачите:

Перл пушан од предиво од Глиц Мохаир

Глиц Мохаир, Перлпушан од Перл Марија МаксимГлиц Мохаир предиво Ова предиво со мала тежина е омилено! Со

DEN 3.00