• Ново
Изматете го женскиот руфлен исмејуван врат мини фустан со засрамен половината

Изматете го женскиот руфлен исмејуван врат мини фустан со засрамен половината

Buyers rating:
DEN 574.08

Износ

Откријте го шоуто во мини фустан на вратот на Scoop Mock Neck, во кој има ласкава заматена половината, драматични ракави и луксузен сатенски финиш. Со ваков фустан, лесно е да се импресионира… ден или ноќ. Исклучиво на. Материјал : 96% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”1/2 и носи големина S. Fit : Loose Fit. Должина : Силуета : мини; 36,8 ”долг. Затворање : Стил на влечење. Ракави : Долги ракави на рафли со измамени манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : расипан исмеен врат; Замачкана половината. Лажичка руфла исмејуван мени фустан со вратот со измамен половината за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Лесни улични месечини вечерни пумпи
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесни улични месечини вечерни пумпи

Совршена опција за оние специјални прилики оваа сезона, Месечината од Лесна улица додава допир на гламу

DEN 639.84