• Ново
Stuple Industries Прославете ја убавицата модерна композиција Сликарство на нерасположена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн на Албена Христова

Stuple Industries Прославете ја убавицата модерна композиција Сликарство на нерасположена уметничка печатена

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи. Големините на уметнички отпечатоци вклучуваат стандард : 10 x 0,5 x 15 преголеми : 13 x 0,5 x 19. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : сликарство; Модерна; Лице; Лице; Портрет, девојче, жена. Дизајн од Албена Христова.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Mens Fubu Midnight Basketball чевли
  • Ново
Мислење на купувачите:

Mens Fubu Midnight Basketball чевли

Кошаркарскиот чевел Fubu Midnight е одличен за секојдневна активност Надуената четвртина е одлична за удобно

DEN 3.33
Maison des Fleurs v 'Canvas Art by Danhui nai
  • Ново
Мислење на купувачите:

Maison des Fleurs v 'Canvas Art by Danhui nai

Уметник : Danhui Naisubject : Floral Style : Француски Country Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова е подготвен

DEN 2.67