• Ново
Графички мета за кратки ракави на Харвард жени

Графички мета за кратки ракави на Харвард жени

Buyers rating:
DEN 192.00

Износ

Оваа стилска преголема јуниори во која има логото на Харвард е свеж изглед што треба да го додадете во вашата секојдневна гардероба. Спарете го со удобни хеланки или омилен пар фармерки, и сите сте подготвени да одите за денот и да ја покажете гордоста на Харвард. Фатете го вашиот денес за одличен нов изглед што е сигурно да импресионира! Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5â 10â и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. Харвард е за жени.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Hoodie Reebok Boys, големини 4-18
  • Ново
Мислење на купувачите:

Hoodie Reebok Boys, големини 4-18

Комбинирајте удобност со стилот во оваа момчиња худи од Рибок Направено од лесен технолошки руно (100% по�

DEN 1.67
Brinks Bide Bed Bath Satin Nickel Ball Doorknob
  • Ново
Мислење на купувачите:

Brinks Bide Bed Bath Satin Nickel Ball Doorknob

Внатрешното заклучување на внатрешноста на вратата на вратата за приватност е совршен додаток и подобр

DEN 2.00
Scoop Fau Fur Leopard Zip Up Bomber јакна жени
  • Ново
Мислење на купувачите:

Scoop Fau Fur Leopard Zip Up Bomber јакна жени

Поставете го во стил со овој faux крзно печатено џемпер за бомбардери од лажичка Направено од фаукс ткаен�

DEN 2.00
Арисун Аз 11r Х гума
  • Ново
Мислење на купувачите:

Арисун Аз 11r Х гума

ARISUN's AZ926 е комерцијална гума што е дизајнирана за употреба на сите позиции на камиони и автобуси во апли�

DEN 0.33