• Ново
Ournourneуни колекција женски ренатати удобна пена отворена плоштад пети -пети сандали

Ournourneуни колекција женски ренатати удобна пена отворена плоштад пети -пети сандали

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Од фармерки до фустани, стилови на колекцијата на Renatta By ournee добро со скоро сè. Оваа силуета за лизгање се одликува со вегански кожни горе детално опишани со отворен пети и дизајн на ленти за блокирање. Благодарение на удобната пена од 4 мм Tru ™ Insole, можете да шетате удобно дури и со висината. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 2 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . сандали. Секојдневен.

Декларирани својства

Најдобри предлози

2-часовни садови за јадење црвено
  • Ново
Мислење на купувачите:

2-часовни садови за јадење црвено

Домашни основи 2нивоа челични црвени кујнски мијалник за мијалник за сушење на садот за сушење оваа реш�

DEN 223.84
Димензиите прават лимонада
  • Ново
Мислење на купувачите:

Димензиите прават лимонада

Занаетчиското време никогаш не било толку наградувано Haveе имате часови забава да работите со димензиит

DEN 403.04
Врвен готвач Сантоку нож
  • Ново
Мислење на купувачите:

Врвен готвач Сантоку нож

Овој официјално лиценциран седуминчен нож во Сантоку ќе има сечење како добрите Како и оние што се кори�

DEN 835.04