• Ново
Бергоф Кукнко Патуваше вакуумска колба 1л

Бергоф Кукнко Патуваше вакуумска колба 1л

Buyers rating:
DEN 1007.84

Износ

Овој термос со големина од 1 литар ќе го задржи вашиот пијалок долго време без разлика дали е топло или ладно. Полираната површина има заштитни својства и многу лесна за миење. Совршен избор за долги патувања или само одење. Бергоф Кукнко Травел вакуумска колба 1 L : Овој термос со големина од 1 литар ќе го задржи вашиот пијалок долго време без разлика дали е топло или ладно. Полираната површина има заштитни својства и многу лесна за миење. Совршен избор за долги патувања или само одење. Боја : Сребрена, црна. Материјал : Не'рѓосувачки челик со висок квалитет. Гаранција : Ограничена гаранција за живот.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Чизми на Лукс Девојка Малена
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чизми на Лукс Девојка Малена

Однесувајте се кон малата мода во вашиот живот со чизмите на Малена Малена на Мук Лукс Симпатични и моде

DEN 559.84