• Ново
Ft. Висок Кан и Версајски платно го печати делителот на екранот за приватност

Ft. Висок Кан и Версајски платно го печати делителот на екранот за приватност

Buyers rating:
DEN 1727.84

Износ

Овој прекрасен делител на простории карактеристики на два од најчудените градови во Франција, Кан Версај, од нашата серија на постери за патувања во почетокот на 20 -тиот век Деко/Нувеу. Предниот дел е величествено изготвување на долга, широка авенија во градот Версај, неофицијалниот престолнина на Антиен Р © gime и палатата каде што заврши Втората светска војна. На задниот дел е прекрасен поглед на ридот на Кан, Cote D '' Azure City познат низ целиот свет за меѓународниот филмски фестивал на It '. Овие зачудувачки репродукции ќе донесат шик елементи за дизајн на ентериер во вашата дневна соба, спална соба, трпезарија или кујна. Овој екран со три панели има различни слики од секоја страна, како што е прикажано. Висококвалитетен делител на простории, изграден од екстра издржливи, печки сушени со смрека од дрвени рамки. Покриено од горе до дно, пред, назад и рабови со цврсто истегнат платно од мешавина од поли-котон. Две дополнителни големи убави уметнички отпечатоци. Печатено со отпорно на избледено, мастило со голема заситеност во боја, создавајќи две зачудувачки, долготрајни живописни слики. Моќни визуелни фокусни точки за секоја просторија. Неверојатно ефтин, практичен, преносен, декоративен додаток. Речиси целосно непроирни, слоевите на платното обезбедуваат целосна приватност. Лесно блокирајте ја светлината од прозорецот во спалната соба или вратата.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Лесни улични сандали на Еспадрил
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесни улични сандали на Еспадрил

Земете прекрасен дизајн на исецка на еден бенд прилагодлив прашка, ставете го на клин Слитер Еспадрил и

DEN 2.00
Вкусен број за вечера, пилешки грутки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Вкусен број за вечера, пилешки грутки

Вкусните броеви за вечера за вечера прават 10+ мини грутки Тие навистина вкусуваат како грутки и кечап и �

DEN 1.67