• Ново
Верде тркала - V сага хипер сребро темно тркало

Верде тркала - V сага хипер сребро темно тркало

Buyers rating:
DEN 5759.68

Износ

Верде тркалата гордо ја претставува сагата V27. Сагата V27 се одликува со Split 9 Spoke Mesh Design кој преминува во длабоко испуштен центар. Достапно во 20x8,5, 18x8 и 17x7,5 големини, сагата V27 исто така има и мазна сатенска црна завршница, и ќе одговара на повеќето 5-лулашки патнички автомобили. 【Најдобра конструкција во класа】 во која има тешка, едноделна екипана алуминиумска конструкција, сите тркала од Верде нудат супериорна издржливост и перформанси за да издржат остри услови на патот . 【Напредно инженерство】 дава исклучителни перформанси-висок отпор на незапирливо , Одличен индекс на оптоварување, соодветен дозвола за дебеломер на сопирачките и намалување на тежината за засилено ракување, ефикасност на горивото и оптимална удобност на возењето . 【Безбедност и сигурност】 Тестирани за да ги надминат строгите стандарди на спецификациите на тркалото SAE J2530. Сите тркала од Верде се подложени на тестови за стабилност и структурен интегритет, вклучително и замор на влијанието, замор на замор и тестови за радијален замор . 【TPMS компатибилен】 дизајниран да овозможи инсталирање на сензори за мониторинг на притисок на гумите - помагајќи им на возачите да спречат небезбедни услови за работа . 【Поддршка за гаранција за поддршка на гаранцијата. 】 Ние сме посветени на испорака на исклучителен производ и одлична услуга за клиенти. Ние нудиме ограничена 1-годишна завршница и структурна гаранција за живот. Белешка : Вклученото капаче за центри, сепак, не вклучува ореви од лавчиња или завртки за лапчиња.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Emенски мрежни бисери украсени пумпи
  • Ново
Мислење на купувачите:

Emенски мрежни бисери украсени пумпи

Облечени пумпи за мрежи од страна на Brinley Co Функција на мрежни постави и и вештачки детали за стилот на з�

DEN 598.56
Bfgoodrich G-Force R лето P255 40ZR17 LL 89W гума
  • Ново
Мислење на купувачите:

Bfgoodrich G-Force R лето P255 40ZR17 LL 89W гума

** На располагање попуст ** ** Откупи на https : / / / bfgoodrich gforce r1 Race Track / Autocross гуми што нуди конзистентност во с

DEN 2783.84