• Ново
Карат роса круша, маисанит 10K бело злато солитер прстен за ангажман

Карат роса круша, маисанит 10K бело злато солитер прстен за ангажман

Buyers rating:
DEN 2238.40

Износ

Овој зачудувачки прстен за ангажман на карат роса Моисанит е поставен во светло 10к бело злато. Овој прстен има една круша со круша 8,5x5,5мм создаден моисанит скапоцен камен во центарот формирајќи стил на пасијанс. Овој дијамантски алтернативен прстен прави убав подарок за секоја пригода. Носете го овој прстен за ангажман на Моисанит сам, или спарете го со свадбениот бенд по ваш избор. 10к бело злато. 1 КТ роса Моисанит. 8.5x5,5мм круша пресечена моисанит скапоцен камен. Ringвонеч на пасијанс. Спакувано во кутија за подароци.

Декларирани својства

Најдобри предлози

ЧАРИКЛИЈА ЗАРИС 'ПАВПАВ VI' КАНВАС АРТ
  • Ново
Мислење на купувачите:

ЧАРИКЛИЈА ЗАРИС 'ПАВПАВ VI' КАНВАС АРТ

Уметник : Chariklia Zarris Предмет : Floral Style : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова п

DEN 2.33
dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT
  • Ново
Мислење на купувачите:

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици Маши

DEN 3.00