• Ново
Софија Активна од Софија Вергара женски ребрести руно шорцеви, 4 “

Софија Активна од Софија Вергара женски ребрести руно шорцеви, 4 “

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Домашен удобност со вон и за стил, тоа е ребра на руно од Софија Вергара. Батрија мека, со лесно вклопување, овие шорцеви сигурно ќе инспирираат добри вибрации. Лизгајте ги за ден на авантура или ден на релаксирање .. тие се совршени за скоро за што било! Од ексклузивната активна колекција Софија Вергара за. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Una Pieza Adicional Para tu Colección Deportiva Que Puedes usar fuera del Gimnasio. Estos Ligeros Shorts de Tejido Polar de Sofia Jeans Son un gran hallazgo con un goot deportivo y de uso diario. Ексклузивен en. Материјал : 62% полиестер; 33% рајон; 5% спандекс/62% полиестер; 33% Рајан; 5% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’9” y viste una talla pequeña „s“. Fit : Athleisure Fit/Corte Deportivo o de Diario. Подигнување и инсејм : среден пораст; 4 ”Inseam/Tiro Medio; 4 ”де Ларго де претприемач. Затворање : Повлечен стил со врзана вратоврска/Estilo fácil de poner y lazo con cordón ajustable. Ockебови : 2 предни џебови држат најважни работи/2 Bolsillos delanteros para lo e Sencial. Карактеристики : лента со ребреста контура, контурирана сејачка/Претина де Конторно Аканаладо; Costura Contorneada. Shortsенски руно шорцеви од фармерки на Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Покани патики на Бела Вита Бебе
  • Ново
Мислење на купувачите:

Покани патики на Бела Вита Бебе

Бебе е удобна случајна со страна на сас Натопот во горниот дел навистина му дава на оваа патика повеќе ж�

DEN 1.67
Занаетчиство на јута, yd
  • Ново
Мислење на купувачите:

Занаетчиство на јута, yd

Покажете ја вашата креативност на се што ќе направите со зачувувањето на патот Маја, изработено Забавно

DEN 558.88