• Ново
Меур прстен - разновидни бои

Меур прстен - разновидни бои

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Прстенот на меурчињата gnawbbers е совршен за затегнување, џвакање, влечење или фрлање. Оваа ултра флексибилна играчка за кучиња е мека и лесна, но сепак доволно издржлива за да се одржи за време на омилените активности за играње на вашето куче. Уникатната текстурирана површина на меурскиот ринг се чувствува одлично на непцата, но е смирувачки мека на забите. Уживајте во часови на забава на плажа (оваа играчка лебди!) Или некои тивки игра во затворено. Ослободете се од нечистотија и слабост со едноставно исплакнете го меурчето прстен со вода. Совршено за кучиња со мали и средни. РИНГ на меурчиња - разновидни бои.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Karcher пена млазница, 0. литар
  • Ново
Мислење на купувачите:

Karcher пена млазница, 0. литар

Млазница од пена со моќна пена без напор ги чисти сите видови на површини, на пр Боја од автомобил или мо�

DEN 2583.84
Надворешно 22 72 4 chaise перница
  • Ново
Мислење на купувачите:

Надворешно 22 72 4 chaise перница

Дневна во стил откако зеде прскање во базенот во задниот двор со надворешниот француски рабна салон пер

DEN 2279.84