• Ново
Врски со позлатена црна IP позлатена манжетна од не'рѓосувачки челик

Врски со позлатена црна IP позлатена манжетна од не'рѓосувачки челик

Buyers rating:
DEN 287.84

Износ

Додадете елегантен стил на кој било ансамбл со овие црни врски со манжетни со манжетни во кул не'рѓосувачки челик со полирана завршница за траен сјај. Контрастичниот ефект на црната IP-позлатена и не'рѓосувачки челик е сигурен дека ќе го зголеми кој било од вашите омилени облеки. Овие манжетни се сигурни дека ќе додадат дополнителен допир на талент на која било облека. Метална тежина : 22,07 грамсјева тип : тип на финација : Квадратни манжетни за врски : Висока полскалка : Менсметал : Не'рѓосувачки челик Мететал Боја : Бела плоча : БЕЛЕСКИ ИП-ОБРАЗОВАНИЕ : 19 MMYOUR артикли Амери за артикли кои доаѓаат со артикли Во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци. Проверка на потекло : Кина од не'рѓосувачки челик полиран црна IP -позлатена манжетна - во цврст не'рѓосувачки челик - бесплатна кутија за накит подготвени за подароци.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Остров принцеза Меле Мекс, Оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Остров принцеза Меле Мекс, Оз

Ореви од макадамија, Меле Мек, обложени со кафе, покриени со млеко чоколадо, торба 7 мл, обложени со макад�

DEN 281.28
ДЕЦАЛ ДЕЦАЛ ДЕЦАМ Сем Хјустон
  • Ново
Мислење на купувачите:

ДЕЦАЛ ДЕЦАЛ ДЕЦАМ Сем Хјустон

Декларатот за лого на Сем Хјустон, ви го олеснува да му покажете на светот дека сте вистински обожавател

DEN 117.60