• Ново
Лесна машка мачка за мачка со мачка со чешлање со прилагодлива висина на црна боја

Лесна машка мачка за мачка со мачка со чешлање со прилагодлива висина на црна боја

Buyers rating:
DEN 1919.84

Износ

Нозе во стилот на целта во сјајната црна завршница со гумени капаци на нозе, оваа милениче/куче/мачка за сушење на убавината за чешлање може да ги задоволи разни потреби за да ги разубави вашите миленици. Набавката вклучува прилагодлива рака за чешлање и јамка за јамка и табела за чешлање. Дизајнот на преклопување на нозете на табелата за сушење на миленичиња е лесен за лесно складирање и транспорт. Висококвалитетните табли за МДФ се наоѓаат со исклучителни рабови на алуминиум; Ironелезните цевки се внимателно обложени со анти-кара и површина без корозија. Плус, чешлање рака за чешлање се прилагодува на миленичиња со различна големина. Табелата за чешлање на црните миленичиња е практична и пријателска за буџетот и за домашна употреба и за употреба на продавници за миленичиња! Прилагодлива рака : Оваа црна маса за чешлање доаѓа со рака што е направена од цврсто железо. За погодност, раката е прилагодлива на висината и може да се одвои преку ротирање на копчињата за завртки. Трајни материјали за добар квалитет : Трајните материјали на табелата за не-лисја се 18мм МДФ, ПУ кожа, алуминиум и железо . Максимален капацитет за носење на оптоварување : Табелата за убавина на кучиња е поддржана со железни цевки со максимална тежина со максимална тежина Капацитет до 100 килограми/220,5lb . Не-лизгање и водоотпорна маса Површина : Површината на табелата за убавина за сушење на кучиња/мачки е не лизгање, водоотпорна и удобна, текстура за удобност на вашето домашно милениче и лесно ја брише чистата . Практична убавина за миленичиња . Алатка/опрема : Овој вид табела за чешлање миленичиња е одличен за чешлање, кастрење, облекување, сушење и други намени.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Галерија Нуртурел, завиткано платно
  • Ново
Мислење на купувачите:

Галерија Нуртурел, завиткано платно

Донесува малку спокојство во вашиот дом со овој прекрасен wallиден уметник Покажете го овој wallиден уметн�

DEN 102.08
Wrangler Boys Slim Fit фармерки, големини 4- & Husky
  • Ново
Мислење на купувачите:

Wrangler Boys Slim Fit фармерки, големини 4- & Husky

Слим вклопувањето на Classic Classic Classic Style на Wrangler Boys се среќава со модерно вклопување во овие фармерки на мо�

DEN 255.68
Кластер за рак на снег на Нобранд
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кластер за рак на снег на Нобранд

Краток опис не е достапен кластери за снежни рак, сите природни Квалитет од 1979 година Целосно варен...

DEN 1.00
Виси стол за хамак, повеќе бои
  • Ново
Мислење на купувачите:

Виси стол за хамак, повеќе бои

Виверот што виси Хамак Чаир нуди вкупна релаксација и може да се постави скоро каде било Се одликува со �

DEN 2878.24
Gogreen Power 6 '4-жичен опсег, засилувач, ft
  • Ново
Мислење на купувачите:

Gogreen Power 6 '4-жичен опсег, засилувач, ft

Gogreen Power (GG27206) е оценка на изведувачот, кабел за опсег од 8 мерачи Моќниот кабел е долг 6 метри Исто така е о

DEN 3.00