• Ново
Skechers Gowalk Arch се вклопува во благодарен лизга

Skechers Gowalk Arch се вклопува во благодарен лизга

Buyers rating:
DEN 479.68

Износ

Добијте ја целата поддршка што ви е потребна за вашите долги прошетки со Skechers Gowalk Arch Fit - благодарен чевли. Карактеристики на лесен, одговорен ултра go ™ амортизирање и поддржувачки контурен дизајн на лакот. Мека плетена машка ткаенина горната во лизгање на атлетски дизајн на чевли за одење. Лесен, одговорен ултра go ™ амортизирање. Дизајн на Arch Fit со анатомски дизајниран систем за поддржувач. Отстранлив влошка со дизајн на ладење на воздухот за удобност. Дополнителен поддржувач на лакот на лакот. Технологија за удобност на столбовите во средната и надворешната страна. Надвор од двојна густина за додадена стабилност и поддршка. Мека плетена мешавина ткаенина горниот. Тежина : 10,5 мл. по чевли во женска големина 7. 1 3/4 инчи потпетици. Мека ткаенина плетена мрежа со цврст дизајн на боја. Плетете текстурирана мрежа со ткаење за дишење. Лизгајте го дизајнот со добро поставена јака. Повлечете потпетица на јамка. Дизајн на чевли за перење машина - Измијте го на нежен циклус ладно, закачете се на суво воздух.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Денот на Ферис Булер надвор
  • Ново
Мислење на купувачите:

Денот на Ферис Булер надвор

Однесете го денот со кошула од нашиот избор на слободен ден на Ферис Булер Овој класик на Johnон Хјуз за мо

DEN 3.00