• Ново
Долина свежо пилешко 5oz парче

Долина свежо пилешко 5oz парче

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Во Valley Fresh®, знаеме дека е важно да се чувствувате добро за тоа што јадете. Затоа нашето конзервирано пилешко започнува со 100% природни состојки : бело и темно пилешко месо, супа, рузмарин и морска сол. Кога станува збор за конзервирано пилешко, едноставните состојки и минималната обработка значат одличен вкус. Секоја порција содржи 9 грама протеини, што го прави добар извор на протеини. Без разлика дали станува збор за традиционални рецепти за пилешко, како што е омилената салата за пилешко на мајка ти, или нешто ново, како каснувања од пилешко пилешко начо, ќе го сакате пилешкото што му служите. Целосно варено, подготвено за јадење пилешко. 97% без маснотии; 9 грама протеини; 60 калории по порција. Не додадени конзерванси; Минимално преработени, без вештачки состојки. Не е потребно ладење додека не се отвори; Не е потребно подготвување или чистење. Глутен слободен и хранлив; Совршено за дел од брз вкусен оброк.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Машки панталони за пижами Pac-Man
  • Ново
Мислење на купувачите:

Машки панталони за пижами Pac-Man

Резултат на главните поени со ретро гејмерот во вашиот живот со удобни панталони со пижами со порака за

DEN 2.00
CalloWay Mills Божиќ на отворено ДОРМАТ 2 '3'
  • Ново
Мислење на купувачите:

CalloWay Mills Божиќ на отворено ДОРМАТ 2 '3'

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

DEN 381.44