• Ново
Време и време женски плус големина со ребрести v-врат пуловер Долман ракав џемпер во Хедер Греј

Време и време женски плус големина со ребрести v-врат пуловер Долман ракав џемпер во Хедер Греј

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Прославете го времето на џемпер на време и џемперот на пуловер на Тру. Супер-мека и пријатна, овој стил на ребра е сигурно да стане ваш за сезоната. Време и време женски плус големина со ребрести v-врат пулвер Долман ракав џемпер во Хедер Греј приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Опуштено вклопување. V-neckline; Стајлинг на пуловер. Долги ракави на Долман. Ребрести текстура. 50% рајон/28% полиестер/22% најлон. Хедер сива боја. Машина за перење. Увезени. Womenенски плус големина со ребрести џемпер од ракав Долман.

Декларирани својства

Најдобри предлози