• Ново
Lugzенски женски Hayden Hi Top Top Canvas Sneaker

Lugzенски женски Hayden Hi Top Top Canvas Sneaker

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Воведување на женскиот Hayенски Хајден Х.И. Овие лесни и трајни патики на платно беа дизајнирани да бидат модерни и удобни од добивањето. Перничена влошка за дополнителна удобност. Платно горе. . Гума надворешна плоча, вулканизирана. Затворање на чипка за прилагодливо, безбедно вклопување. . Поставата за дишење. Подготвена јака за удобно вклопување.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Лесни улични сандали на Еспадрил
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесни улични сандали на Еспадрил

Супер привлечна сандала, Стејси од Лесна улица има клин завиткан од јута што се флексира за вашето задов

DEN 1.33