• Ново
Четка за чаша за жица за пресврт на Robtec, 6 5 8 - навојна арбор

Четка за чаша за жица за пресврт на Robtec, 6 5 8 - навојна арбор

Buyers rating:
DEN 175.84

Износ

Четката за чаша со жица со челична жица од Робтек 6 инчи е одлична алатка за брзо чистење и полирање на лесни должности. Одлично за дебагирање и отстранување на боја, 'рѓа и скала од челични површини. Одлично за подготовка на метални површини за сликање. Компатибилен со широк спектар на меленици. Cnotted Steel Wire нуди енергична акција за четкање. Конструирана од жица со високи перформанси. Max RPM : 6.500. 5/8 "-11 навојна арбо.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Moosejaw Capt Camp Campte, 72x57 “
  • Ново
Мислење на купувачите:

Moosejaw Capt Camp Campte, 72x57 “

Campебето на кампот за теписи Moosejaw е совршено ќебе на отворено, што е секогаш подготвено за што и да фрлите

DEN 319.84