• Ново
Лесни улични сандали на anоан Еспадрил

Лесни улични сандали на anоан Еспадрил

Buyers rating:
DEN 223.84

Износ

Annоан од Лесна улица има женски цветен дизајн кој додава модерен изглед на салата за лето за лето за лето. Прилагодливата тока има скриена gore за да помогне во испорака на вистинско вклопување. Натоварен со удобност и ја прикажува лесната улична супер флекс -надворешна страна. 2 "клин -пета. Раскошно постепено стапало. Супер флексибилна надворешна плоча. Заоблената отворена пети. Прилагодлива тока со скриена gore за прилагодено вклопување.

Декларирани својства

Најдобри предлози

RoadOne Cavalry A T 235 75R 109T XL гума
  • Ново
Мислење на купувачите:

RoadOne Cavalry A T 235 75R 109T XL гума

Добијте се самоуверено влечење надвор од патот заедно со удобно возење и манири на патот со коњаницата R

DEN 1616.00