• Ново
Заменливи реверзибилни златни тон на тркалезен кабел Почетни нараквици од Пинк Бо - црна

Заменливи реверзибилни златни тон на тркалезен кабел Почетни нараквици од Пинк Бо - црна

Buyers rating:
DEN 175.84

Износ

Не'рѓосувачки челик. Заменливи и реверзибилни нараквици. Голем - дијаметар од 2,5 инчи. Голем - 7,75 инчен обем. 14мм реверзибилен шарм на легура. Високо полиран. Отстранлива крајна капа за опција за DIY. 2 Подвижен шарм запира. Пандора Компатибилни привлечност 6,5 инчи заменливи реверзибилни златни тон на тркалезен кабел Почетни нараквици со розова кутија - црна.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Стив Маден талент Д'Орсај Стан
  • Ново
Мислење на купувачите:

Стив Маден талент Д'Орсај Стан

Нема потреба да се откажувате од удобноста во корист на стилот кога имате талент? Свежо Д? Орсај стан што

DEN 367.84