• Ново
O Bay Cherry Abstract Modern Modern Contern Buxelon Blend Area reg, 5 '8'

O Bay Cherry Abstract Modern Modern Contern Buxelon Blend Area reg, 5 '8'

Buyers rating:
DEN 4768.00

Износ

Додадете вистински допир на дизајнерот во вашиот дом со нашиот OX Bay Cherry Abstract Modern/Современа килим за мешавина од Лукселон. Овој луксузен, кадифен простор килим го има целиот шарм на гроздобер јазол на рака, со корист на килим за изведба. Прецизно изработена во Турција од акрилна и луксузна мешавина од влакна од 2 милиони поени, на пазарот не постои високо квалитетен килим, затворен со моќност. Одликувајќи се со висока ниска текстура во современа апстрактна шема и поддршка од памук, нејзината неутрална шема на бои е сигурен дека ќе помогне да се врзуваат каков било декор во вашиот дом. Намалена моќ во Турција. Конструиран со 85% полиестер за мекост и 15% полипропилен за јачина. Високо ниско текстура дава димензија и додаде луксузно чувство. Достапно луксуз, со супер меко чувство. Достапно во опции за повеќекратна големина. Подлогата за килим препорача за долговечност и да се спречи лизгање и менување. За да го забрзате процесот на срамнување, превртете го килимот во спротивна насока и масажа видливи набори со рацете . Ве молиме, забележете : Дигиталните слики и бои може да се разликуваат како резултат на разликите во компјутерските монитори и мобилните телефони. Мерењата се приближни и обрасците може да варираат малку според избраната форма и големина.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Cricut® Sportfle Iron-On, Midnight Blue
  • Ново
Мислење на купувачите:

Cricut® Sportfle Iron-On, Midnight Blue

Outlasts 50+ мие!* Направено специјално за полиестер и најлон активна облека, овој флексибилен, истегнат мате�

DEN 6239.84
Remington rem ct tiara, Asstd Silver, Pink
  • Ново
Мислење на купувачите:

Remington rem ct tiara, Asstd Silver, Pink

Додадете го завршниот допир на облека со Remington Rem 1Tiara Tiara Се одликува со елегантен дизајн кој вклучува ни�

DEN 3.00