• Ново
Ламазе памучно ќебе

Ламазе памучно ќебе

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Вашето бебе ќе ги сака нашите 100% органски памучни ќебиња. Супер мека, супер симпатична! Cените на ламазе се двојно слоевито, и доволно големи за да го задржите вашето бебе завиткано, пријатно и топло. 100% органски памук. Супер мек. Удобно.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Одлично големо платно
  • Ново
Мислење на купувачите:

Одлично големо платно

16x16 црно врамен печатење со наслов "falalala llama II " Чувствуваме дека wallидната уметност е најважниот аспект н�

DEN 1.00