• Ново
Bliss килими Оливет Традиционално подрачје килим

Bliss килими Оливет Традиционално подрачје килим

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Додадете допир на рафинирање на кој било амбиент со овој прекрасен Fleur de lis традиционална област килим со граница за движење. Елегантна црвена позадина со беж беж, коскена слонова коска и месинг. Лесно за одржување затоа што меките полипропиленски влакна се природно отпорни на дамки. Вакуум за враќање на купот; место чисто со благ детергент и вода кога е потребно; Не бели. Блис килими Оливет Традиционална област килим : Модел : граница. Секундарни бои : беж, злато. Висина на купот : 0,39 ". Материјал : полипропилен. Отпорен на дамки. Достапно во разни бои и големини.

Декларирани својства

Најдобри предлози