• Ново
Skechers Boys MicroSpec Texlor Athertictaker

Skechers Boys MicroSpec Texlor Athertictaker

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Чувајте го ладно со лесно носење удобност во Micro Spec Skechers - Texlor. Оваа лесна патика за влечење има атлетска ткаенина од мрежа и синтетички горе со акценти за шиење и преклопување. Перничена удобност. Лесен шок-апсорбирачки поддржувач на средната должина. Синтетички горен со контрастна трим.

Декларирани својства

Најдобри предлози