• Ново
Rizzy Home Grey, килим од јаглен во полипропилен 9 '10 x12' 6

Rizzy Home Grey, килим од јаглен во полипропилен 9 '10 x12' 6

Buyers rating:
DEN 1687.68

Износ

Rizzy Home Grey, килим со јаглен во полипропилен 9 '10 "x12' 6 " Rizzy Home Grey, килим од јаглен во полипропилен има моќност на разоткриени двојни зашилени дизајни. Боја : Лесен мудрец, тен, светло сина боја. Материјал : 100% полипропилен поставен на топлина. Гаранција : 1 година ограничена. Серж во совпаѓање на бојата. Направено во Индија. Метод на грижа и чистење : Исчистете ги истурите веднаш со размачкана со чист сунѓер или препорачано професионално чистење на крпа, како што се препорачува потребно подлога за килим, не користете ја ритамот за ритам кога се празнувате. Бидете сигурни да ја обележите нашата продавница и да се најавите со вашата е -пошта за да ги добиете нашите специјални понуди!.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Фрли фреско корално руно фрлање
  • Ново
Мислење на купувачите:

Фрли фреско корално руно фрлање

Донесете допир на животинска талент на која било површина за живеење со ќебето за фрлање на фреско со ко

DEN 1.67
PlayGro Groovy Movers, пчела
  • Ново
Мислење на купувачите:

PlayGro Groovy Movers, пчела

Playgro Groovy Movers Movers Pee Toy прави прекрасен придружник за патувања за малку Се одликува со живописно обоен диз�

DEN 1.33