• Ново
Добро ткаени медуза стрии модерни ленти портокалова 7'10 9'10 килим на отворено во внатрешноста на отворено

Добро ткаени медуза стрии модерни ленти портокалова 7'10 9'10 килим на отворено во внатрешноста на отворено

Buyers rating:
DEN 2737.76

Износ

Комбинацијата на живописни и живи, неутрални и природни бои со современи преодни модели во колекцијата Медуза, носи квалитетна и креативна флексибилност на дизајни во затворен простор на простори на отворено. 100% полипропиленски куп со рамно ткаење е заштитен со УВ. Предивото е отпорно на дамки и избледени и е лесно да се исчистат како и да се испушти, што ја прави оваа колекција совршена за простори со голем сообраќај и во затворен простор и надвор. Рамниот куп се вклопува под врати и мебел. Пролеа бесплатно предиво. УВ заштитен. Се одликува со голема отпорност на тешки услови на отворено со естетика на килим во затворен простор. Затегнете, вакуум и плакнете го килимот со градинарско црево, по можност преку железница за да помогне во исцедувањето на водата, темелно сушење пред да се замени.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Blast Block Block Block Block Block Block Block Block Block Block
  • Ново
Мислење на купувачите:

Blast Block Block Block Block Block Block Block Block Block Block

Однесувајте се кон нејзината гардероба на правдата x Airheads Bolorblock Block Blast исечена маица! Овој фабте има сим�

DEN 160.00
Bosch BS Bosch Boyped Shoe на сопирачките
  • Ново
Мислење на купувачите:

Bosch BS Bosch Boyped Shoe на сопирачките

Чевлите за сопирачките на Bosch Drum изградија репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занае�

DEN 1503.84
Машка розова Флојд платна чевли
  • Ново
Мислење на купувачите:

Машка розова Флојд платна чевли

Спорнете го вашиот внатрешен рокнрол оваа сезона и се лизнете во овие чевли со платно од Пинк Флојд...

DEN 448.00
Littlearth NCAA Purdue Boilermakers Jersey Fanband Headband
  • Ново
Мислење на купувачите:

Littlearth NCAA Purdue Boilermakers Jersey Fanband Headband

Стилизирајте ја вашата коса со тимска талент Littlearth's Jersey Fanband Headband е совршена лента за глава без лизгање �

DEN 127.84
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Levi Strauss & Co Women'sенски модерни фармерки со директно вклопување се направени од премиум супер ист

DEN 1.67