• Ново
Уникатни поволни цени, женски плус големина пулвер елек - кариран џемпер од вратот

Уникатни поволни цени, женски плус големина пулвер елек - кариран џемпер од вратот

Buyers rating:
DEN 479.68

Износ

За нас : бренд плус големина инспириран од потребата на своите клиенти. Се надеваме дека нашата облека ќе ви одговара во разни прилики, со соодветно прилагодување да ја покажете вашата совршена крива и удобните ткаенини кои ви даваат пријатно искуство. Направено од меки ткаенини, тоа е истегнување, совршено да се носи на ден на секојдневно и вежбање, а исто така ви дозволува да се чувствувате многу убаво во пролет, есен и зима. Генијален дизајн за V-вратот, без ракави и шема. Тој е многу погоден за носење на работа или секојдневно време. Исто така е погоден за шопинг. Мерење (меѓународни инчи) Големина - градите на градите - Ширина на рамото1 X - 43 1/4 - 19 3/82x - 46 1/2 - 20 1/ 83x 50 - 20 3/44x 53 1/ 2 - 21 1/2 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени договори за женски плус големина пулвер елек v вратот кариран џемпер 100% акрилик. Увезени. V вратот. Стил на кабел. Плетени елеци за џемпери. Машинско миење ладно со како боја во торба за перење. Големина на телото на моделот : Висина : 5'6 ", Тежина : 180 фунти, моделот носи 1x.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Criada habichuelas pintas, конзервирана грав
  • Ново
Мислење на купувачите:

Criada habichuelas pintas, конзервирана грав

Criada habichuelas pintas, los granos de habichuelas criada en agua y sal, син la exelencia en sabor y calidad неискрено, recogidos de las mejores cosechas Con un alto contenido

DEN 1.33
Арла храна Розенборг сирење, 4. мл
  • Ново
Мислење на купувачите:

Арла храна Розенборг сирење, 4. мл

Сирење, дански, Камберт 4,4 мл (125 г) Дански Камемберт добро познатиот квалитетен Камемберт за секоја приг

DEN 1.00