• Ново
ДизајнАрт „Антички австралиски птици I“ Традиционално печатење на wallидови на платно

ДизајнАрт „Антички австралиски птици I“ Традиционално печатење на wallидови на платно

Buyers rating:
DEN 383.84

Износ

Оваа исклучителна традиционална платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Оваа кафеава традиционална wallидна уметност на платно се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои .. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврсти кутии. Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот . - Стил : Традиционален. - Предмет : животни, пејзажи. - Боја : Браун,. - Ова печатење на платно giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните) што му дава вистинска уметничка галерија. - Лесно е да се обеси ова платно, принт е завиткан од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Сандала Викторија К.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Сандала Викторија К.

Сандалите на Викторија К во тексас материјал и златен патент што минува низ предниот дел на сандалата с�

DEN 559.84
Skechers MicroSpec Ma Атлетска патики
  • Ново
Мислење на купувачите:

Skechers MicroSpec Ma Атлетска патики

Додадете неколку дополнителни удобни амортизирани во спортски стил со Skechers Microspec Max чевли Оваа патика з�

DEN 319.84