• Ново
Објавувања од примарно злато Карат бело злато овално гарнет

Објавувања од примарно злато Карат бело злато овално гарнет

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Носете ги овие едноставни и убави обетки од јануари за да го прославите вашиот роденден во стил. Деликатно изработено од блескаво 10 карат бело злато Овие обетки од 9х7мм се карактеризираат со 1 CTTW овален во форма на црвени камења со црвен гранат за да ви даде посебен изглед. Совршено за секоја пригода или секојдневно носење Овие прекрасни обетки се заштитени со затворање на пост и притискање на грбот. White Timensions : 9mm x 7mmsolidgemstone Детали : Тип : Garnet Birthstone месец : јануари Колор : Redshape : Ovalsize : 6mm x 4mmweight : 1 CTTWQuantity : 2 Jewelry Setting : Bezelyour Item пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бела лак, совршено за чување или подароци. од потекло : Индија 10 Карат бело злато, родиум, триење и притискање назад, гранат.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Fairte Super Sparring Headguard Xlarge White
  • Ново
Мислење на купувачите:

Fairte Super Sparring Headguard Xlarge White

Ова е следната еволуција на нивната најпопуларна глава Тој нуди голема рамнотежа помеѓу покриеноста, в�

DEN 1.00
Мизуно доминантно Клит за бејзбол ИЦ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Мизуно доминантно Клит за бејзбол ИЦ

Доминантна ИЦ на Мизуно Секој чевли направен за иновативна удобност, мека флексибилност и супериорно а�

DEN 0.33
Хенри прилагодлива табела за ламба
  • Ново
Мислење на купувачите:

Хенри прилагодлива табела за ламба

Симплистичкиот и функционален дизајн на табелата за прилагодување на Хенри го прави ова парче мора да г

DEN 5817.60