• Ново
8. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребро од искра, се вклопуваат - Land Rover Range Rover Velar

8. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребро од искра, се вклопуваат - Land Rover Range Rover

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 19 x 8,5, Офсет во Велика Британија, 5 Spoke, 5 Stud/Lug, 108mmm BP Сите насликани искра сребро. Тоа одговара на вашиот 2018-2020 Land Rover Range Range Rover Velar. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 19 x 8,5 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребро од искра, одговара 2018-2020 година Land Rover Range Rover Velar 19 x 8,5, Offset во Велика Британија, 5 Spoke, 5 Stud/Lug, 108mmm BP All Taped Sparkle Silver, изработено од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Декларирани својства

Најдобри предлози