• Ново
5. Преиспитано челично тркало ОЕМ, црно, се вклопува во 1988 година- Хонда Преуд

5. Преиспитано челично тркало ОЕМ, црно, се вклопува во 1988 година- Хонда Преуд

Buyers rating:
DEN 1088.00

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме преиспитано челично тркало ОЕМ, 14 x 5,5, 8 отвори за отвор , 4 лаг, шема на завртки од 100мм, црна. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Тоа одговара на вашиот 1988-1991 Honda Prelude. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai 14 x 5,5 преиспитано ОЕМ челично тркало, црно, Fits 1988-1991 Honda Prelude 14 x 5,5, 8 отвори, 4 LUG, 100 mm Bolt Model, Black, Made of Steel. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Се вклопува во Изберете : 1988-1991 Honda Prelude и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Декларирани својства

Најдобри предлози