• Ново
Нова стандардна замена пред левата фендер лагер, одговара на 2010 година- Форд Фузија

Нова стандардна замена пред левата фендер лагер, одговара на 2010 година- Форд Фузија

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за да ги поправат и пристапат нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме нов стандарден лагер за странични странични странични страни за замена на возачот. Тој е дизајниран да го замени постојниот лагер за Fender. Тоа одговара на вашата Форд Фузија во 2010-2012 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи Нова стандардна замена на предната страна на возачот на предниот возач, се вклопува во Форд Фузија 2010-2012 година направена од пластика. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Декларирани својства

Најдобри предлози