• Ново
Каи 7. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани метални со темни јаглен, се вклопуваат - Крајслер Пацифик Ван

Каи 7. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани метални со темни јаглен, се вклопуваат - Крајслер

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 20 x 7,5, 50,8мм офсет, 5 y Spoke, 5 Stud/Lug 127mm BP, сите насликани темни јаглен метални. Тоа одговара на вашата 2017-2020 година Крајслер Пацифик Ван. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai 20 x 7.5 реконструирано ОЕМ алуминиумско легура тркало, сите насликани метални со темни јаглен, одговара на 2017-2020 Крајслер Пацифик Ван 20 X 7,5, 50,8 мм офсет, 5 y зборуваше, 5 обетка/лаг 127мм БП, сите насликани метални на темни јаглен, метални Алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Декларирани својства

Најдобри предлози