• Ново
Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сребро, се вклопува во 2002 година- Линколн ЛС

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сребро, се вклопува во 2002 година- Линколн ЛС

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 16 x 7, 7 портпари, 5 LUG, 108мм шема на завртки, сребро. Тоа одговара на вашиот 2002-2002 Линколн ЛС. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 16 x 7 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сребро, одговара на 2002-2002 Линколн ЛС 16 x 7, 7 портпари, 5 лаг, шема на завртки од 108 мм, сребро, изработено од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Декларирани својства

Најдобри предлози