• Ново
Нова стандардна замена на левиот аспиратор, се вклопува во 2014 година- Chevrolet Silverado 1500

Нова стандардна замена на левиот аспиратор, се вклопува во 2014 година- Chevrolet Silverado 1500

Buyers rating:
DEN 1875.68

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме нов стандарден шарки за страничен аспиратор за замена, сите 1500 серии Камиони. Тој е дизајниран да ја замени постојната шарка на аспираторот. Тоа одговара на вашата 2014-2018 Chevrolet Silverado 1500. Проверете дали е сигурен дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai Нова стандардна замена на возачот на страната на аспираторот, се вклопува во 2014-2018 Chevrolet Silverado 1500 Сите камиони од 1500 серии, изработени од челик. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Одговара Изберете : 2014-2018 Chevrolet Silverado 2014-2018 GMC Sierra 2019 Chevrolet Silverado LD 2019 GMC Sierra Limited и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Декларирани својства

Најдобри предлози