• Ново
5. Преиспитано челично тркало ОЕМ, црно, се вклопува во 1983 година- Форд Ранџер

5. Преиспитано челично тркало ОЕМ, црно, се вклопува во 1983 година- Форд Ранџер

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано челично тркало OEM, 14 x 5,5, 8 слот , 5 лаг, 4,5 шема на завртки, непознато офсет, црна. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Тоа одговара на вашиот Форд Ранџер во 1983-1992 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai 14 x 5,5 реконструирано OEM челично тркало, црно, Fits 1983-1992 Ford Ranger 14 x 5,5, 8 слот, 5 LUG, 4,5 BOLT SOMERTH, непознато офсет, црна, направена од челик. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Декларирани својства

Најдобри предлози