• Ново
Нова стандардна рачка на задната врата за замена, компатибилна со пикапот за граница на Нисан 2005 година

Нова стандардна рачка на задната врата за замена, компатибилна со пикапот за граница на Нисан 2005 година

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, KAI нуди нова стандардна рачка за заменска задната врата, црна текстура. Тој е дизајниран да ја замени постојната рачка на задната врата. Тој е компатибилен со вашиот пикап за гранични 2005-2012 Nissan. Проверете за да бидете сигурни дека е компатибилен со вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи Нова стандардна рачка за заменска врата, компатибилна со 2005-2012 Nissan Frontier Pickup Black Texture, изработен од метал и пластика. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Декларирани својства

Најдобри предлози