• Ново
Нова стандардна замена предна врата, обликување на десната врата, се вклопува во 2003 година- Седан за договор на Хонда

Нова стандардна замена предна врата, обликување на десната врата, се вклопува во 2003 година- Седан за договор

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме нов стандарден замена на предната страна на патничките странични странични обликувања на вратата, боја на боја, боја на боја, боја на Натпревар. Тој е дизајниран да го замени постојното обликување на вратите. Тоа одговара на вашиот седан од 2003-2007 година Хонда. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи Нова стандардна замена на предниот дел на патничките странични обликувања на вратите, се вклопува во 2003-2007 Honda Accord Sedan Paint да одговара, изработена од пластика. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Се вклопува во Изберете : 2003-2007 Honda Accord и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Декларирани својства

Најдобри предлози