• Ново
8. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, насликано сребро W црн буквар, одговара на 2010- Cadillac CTS

8. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, насликано сребро W црн буквар, одговара на 2010- Cadillac CTS

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 18 x 8,5, 14 портпари, 5 лагли, шема на завртки од 115мм, предно тркало на држачи, сите насликани сребро со црн буквар. Тоа одговара на вашиот CADILLAC CTS 2010-2013 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 18 x 8,5 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, насликано сребро w/црн буквар, одговара 2010-2013 Cadillac CTS 18 x 8,5, 14 портпари, 5 LUG, 115 mm Bolt Model, предно тркало на купени, сите насликани сребрени сребрени со црн прајмер, направен на алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Декларирани својства

Најдобри предлози