• Ново
Нов стандарден замена пред левиот Fender Splash Shield, одговара на 2005 година- Chevrolet Equinox

Нов стандарден замена пред левиот Fender Splash Shield, одговара на 2005 година- Chevrolet Equinox

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за да ги поправат и пристапат нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме нов стандарден лагер за странични странични странични страни за замена на возачот. Тој е дизајниран да го замени постојниот штит за прскање на Fender Splash. Тоа одговара на вашата Chevrolet Equinox од 2005-2009 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. KAI Нова стандардна замена на предниот возач на предниот дел на возачот Splash Shield, одговара на 2005-2009 Chevrolet Equinox изработен од полипропилен. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Декларирани својства

Најдобри предлози