• Ново
Нова економија замена на задниот чекор собрание на браникот, се вклопува во 1996 година- Toyota 4Runner

Нова економија замена на задниот чекор собрание на браникот, се вклопува во 1996 година- Toyota 4Runner

Buyers rating:
DEN 1508.48

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме нова замена за замена на задниот чекори за лице, хром. Тој е дизајниран да го замени постојниот склоп на браник на чекори. Тоа одговара на вашата 1996-1998 Toyota 4 Runner. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи Нова замена на економијата Замена на задниот чекор собрание на браникот, се вклопува во 1996-1998 Toyota 4 Runner Chrome, изработен од челик. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Декларирани својства

Најдобри предлози